Marlena Ziółkowska-Kania z Ostrowca mistrzynią Polski we fryzjerstwie - Ostrowiec24.Info

Marlena Ziółkowska-Kania z Ostrowca mistrzynią Polski we fryzjerstwie

Foto: Marlena Ziółkowska-Kania

Marlena Ziółkowska-Kania została mistrzynią Polski we fryzjerstwie. Pochodzi z Ostrowca Św., a obecnie mieszka w Wielkiej Brytanii. Marlena zajęła pierwsze miejsce międzynarodowego mistrza polski. Wydarzenie odbyło się na Targach Poznańskich. Były to otwarte mistrzostwa polski we fryzjerstwie. Więcej poniżej!

Marlena jest fryzjerem damsko-męskim z ponad 15-letnim doświadczeniem. Modelką, która Marlena czesała była pochodząca z Ćmielowa Roksana Oraniec.

Wygrana otworzyła mi drzwi aby dostać się do kadry narodowej Polski i reprezentować nasz kraj na mistrzostwach świata w Paryżu. Do konkursu przygotowywała mnie Iwona Ostrowska, która przyleciała z Kopenhagi. Jest 6-krotnym mistrzem świata we fryzjerstwie – mówi Marlena Ziółkowska-Kania.

Konkurs polegał na przedłużaniu i zagęszczaniu włosów, a w konkursie udział brało ponad 15 osób. Sesja konkursowa trwała 75-minut.

Ponadto Marlena jest trychologiem. Dla osób, które nie spotkały się z tym określeniem, wyjaśniamy, że to osoba, która ocenia stan skóry głowy i włosów.

Marlenie życzymy dalszych sukcesów i mistrzostwa świata we fryzjerstwie.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Marlena Ziółkowska-Kania z Ostrowca mistrzynią Polski we fryzjerstwie"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*