Sprawca włamania na konto ujęty - Ostrowiec24.Info

Sprawca włamania na konto ujęty

Foto ilustracyjne

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy ustalili i zatrzymali 29-latka. Mężczyzna podejrzany jest o czterokrotne włamanie na konto bankowe i wykonanie płatności za zrobione zakupy na łączną kwotę blisko 100 złotych. Jak ustalili stróże prawa, ostrowczanin usiłował dokonać trzech wypłat gotówkowych w bankomacie, lecz z uwagi na nieznajomość kodu PIN nie osiągnął swojego celu. Teraz 29-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Więcej poniżej!

W poniedziałek policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy postanowili zweryfikować posiadane przez siebie informacje na temat włamania na rachunek bankowy. Z posiadanej przez stróżów prawa wiedzy wynikało, że w połowie zeszłego miesiąca 29-letni ostrowczanin znalazł zagubioną przez 55-latka kartę bankomatową. Kolejno, za jej pomocą dokonał aż czterech transakcji, płacąc za zrobione zakupy o łącznej wartości blisko 100 złotych. Jak ustalili policjanci, 29-latek usiłował jeszcze dokonać trzech wypłat gotówkowych w bankomacie. Jednakże z uwagi na nieznajomość kodu PIN nie osiągnął swojego celu.

W poniedziałek 29-latek usłyszał zarzuty czterech kradzieży z włamaniem oraz trzech usiłowań na konto bankowe. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Sprawca włamania na konto ujęty"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*