Wypadek z udziałem ambulansu, który wiózł krew do Ostrowca - Ostrowiec24.Info

Wypadek z udziałem ambulansu, który wiózł krew do Ostrowca

Foto ilustracyjne

59-letni kierujący samochodem marki Mercedes Sprinter (trzeźwy) jadąc przez miejscowość Bieliny ul. Kielecka od strony miejscowości Wola Jachowa wykonując manewr skrętu w lewo na skrzyżowaniu w ul. B. Chłopskich zderzył się z kierującym pojazdem uprzywilejowanym (ambulans – pojazd transportowy przewożący krew do Szpitala w miejscowości Ostrowiec Świętokrzyski) marki VW Transporter, którym kierował 34 latek (trzeźwy). Ambulans jechał ul. Kielecka na wprost przez skrzyżowanie w kierunku m. Huta Nowa na włączonych sygnałach świetlnych i dźwiękowych wykonując manewr wyprzedzania w/w pojazdu. Więcej poniżej!

W wyniku zdarzenia pojazd marki VW przemieścił się uderzając w znak oraz ogrodzenie posesji, natomiast pojazd marki Mercedes najechał na chodnik oraz przepust wodny powodując uszkodzenia. W wyniku zdarzenia pasażer pojazdu VW (19-letni) doznał ogólnych obrażeń ciała i został przewieziony do Szpitala Woj. w Kielcach gdzie pozostaje na obserwacji.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Wypadek z udziałem ambulansu, który wiózł krew do Ostrowca"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*