29-latek odpowie za podpalenie pomieszczenia gospodarczego - Ostrowiec24.Info

29-latek odpowie za podpalenie pomieszczenia gospodarczego

Foto ilustracyjne

W miniony piątek funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kunowie zatrzymali 29 –latka. Mieszkaniec gminy podejrzany o zniszczenie mienia poprzez podpalenie pomieszczenia gospodarczego. Wartość start pokrzywdzeni wycenili na kwotę 8 000 złotych. Mężczyzna teraz ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Pod koniec sierpnia bieżącego roku dyżurny ostrowieckiej komendy otrzymał zgłoszenie o pożarze pomieszczenia gospodarczego na terenie jednej z posesji w gminie Kunów. Po zakończeniu akcji gaśniczej do swoich czynności przystąpili policjanci, którzy nabrali podejrzeń, że ktoś mógł się przyczynić do tego zdarzenia. Po zebraniu materiałów i wykonanych ustaleniach podejrzenie padło na 29-letniego mieszkańca gminy. W miniony piątek tj. 1 września br. mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do miejscowego komisariatu. Wartość start pokrzywdzeni wycenili na kwotę 8 000 złotych. Jeszcze tego samego dnia 29-latek usłyszał zarzut zniszczenia mienia poprzez spalenie pomieszczenia gospodarczego. Mężczyźnie teraz grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "29-latek odpowie za podpalenie pomieszczenia gospodarczego"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*