Dwóch pijanych kierowców. Jeden wpadł do rowu, drugi dachował [Foto] - Ostrowiec24.Info

Dwóch pijanych kierowców. Jeden wpadł do rowu, drugi dachował [Foto]

Foto: KPP Opatów

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi dwóm kierującym, którzy podczas minionego weekendu złamali sądowe zakazy kierowania pojazdami. Obydwaj byli pod wpływem alkoholu a ponadto spowodowali zdarzenia drogowe. Pierwszy z nich to 35 – latek z gminy Baćkowice a drugi to 25 – latek z powiatu kraśnickiego.

Dwaj kierujący pod wpływem alkoholu zostali zatrzymani podczas minionego weekendu na opatowskich drogach. Pierwszy z nich, 35 – latek z gminy Baćkowice, w piątek w Gołoszycach kierując daewoo stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu, gdzie następnie dachował. Badanie alkomatem wykazało, że 35 – latek ma w organizmie blisko 1,8 promila alkoholu a po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że dodatkowo posiada aktywny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Opatowie. Kolejny kierujący, który również dopuścił złamania sadowego zakazu kierowania pojazdami skontrolowany został w sobotnią noc w Wólce Lipowej. Policjanci podczas patrolowania tej miejscowości zauważyli próbującego wyjechać z przydrożnego rowu seata. Zainteresowali się tą sytuacją. Okazało się, że za kierownicą siedział 25 – latek z powiatu kraśnickiego. Po za złamaniem zakazu dopuścił się kierowania pojazdem po użyciu alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że jego stężenie w organizmie tego mężczyzny wynosiło 0,4 promila alkoholu.

Obydwaj mężczyźni ponownie staną przed sądem. Grozi im od 5 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Dwóch pijanych kierowców. Jeden wpadł do rowu, drugi dachował [Foto]"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*