56-latek z gminy Sadowie spędzi najbliższe 4 miesiące w zakładzie karnym - Ostrowiec24.Info

56-latek z gminy Sadowie spędzi najbliższe 4 miesiące w zakładzie karnym

Foto ilustracyjne

Najbliższe 4 miesiące w zakładzie karnym spędzi 56-latek z gminy Sadowie. Mężczyzna poszukiwany był przez ostrowiecki wymiar sprawiedliwości za niezapłacone alimenty. W piątkowy poranek zatrzymali go policjanci z Ogniwa Patrolowo–Interwencyjnego miejscowej jednostki. Więcej poniżej!

W piątek 31 maja br. o 8:00 rano funkcjonariusze z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Opatowie uzyskali informację, iż w miejscu zamieszkania będzie przebywała osoba poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim do odbycia kary pozbawienia wolności.  Mundurowi niezwłocznie pojechali pod ustalony adres, gdzie znaleźli ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości 56-letniego mieszkańca gminy Sadowie. Mężczyzna ma do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze 4 miesięcy w związku z niewywiązywaniem się z obowiązku alimentacyjnego. Dzięki działaniom policjantów trafił już do więziennej celi.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "56-latek z gminy Sadowie spędzi najbliższe 4 miesiące w zakładzie karnym"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*