Sprawca kradzieży rozbójniczej zatrzymany przez ostrowieckich kryminalnych - Ostrowiec24.Info

Sprawca kradzieży rozbójniczej zatrzymany przez ostrowieckich kryminalnych

Foto: KPP Ostrowiec

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy ustalili i zatrzymali 33 – letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego podejrzanego o dokonanie kradzieży rozbójniczej. Ostrowczanin na początku marca tego roku dokonał kradzieży butelki markowej whisky w jednym z miejscowych marketów, po czym użył przemocy wobec interweniującego pracownika ochrony. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Więcej poniżej!

Do zdarzenia doszło na początku marca tego roku. Wtedy to dyżurny ostrowieckiej jednostki policji otrzymał informację, że w jednym z marketów na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego doszło do kradzieży rozbójniczej. Jak wynikało z relacji zgłaszającego młody mężczyzna dokonał tam kradzieży butelki whisky. Następnie sprawca podczas próby zatrzymania użył przemocy wobec interweniującego pracownika ochrony. Kolejno przed przybyciem policjantów oddalił się ze skradzionym łupem. Wartość strat została wyceniona na kwotę blisko 60 złotych. Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy, którzy rozpoczęli poszukiwania sprawcy tego przestępstwa. Wczoraj stróże prawa ustalili dane podejrzewanego i dokonali jego zatrzymania. Agresorem okazał się 33-latek. Ostrowczanin trafił do policyjnej celi. Dzisiaj przed południem usłyszał on w prokuraturze zarzut kradzieży rozbójniczej.
Przypominamy, że kradzież rozbójnicza zagrożona jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Sprawca kradzieży rozbójniczej zatrzymany przez ostrowieckich kryminalnych"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*