Remonty. Kolejne ostrowieckie drogi wyłączone z użytku! - Ostrowiec24.Info

Remonty. Kolejne ostrowieckie drogi wyłączone z użytku!

Ostrowiec Świętokrzyski w związku z budową mostu na Alei 3 Maja i remontami innych ulic miasta, jest placem wielkiej budowy. Teraz do remontowanych ulic dołączają kolejne. Więcej poniżej!

Dwa, może trzy tygodnie temu z użytku została wyłączona ulica Wiejska. Teraz okazuje się, że będzie to większy remont. Wyłączona z użytkowania została ulica Śliska i Różana. W dniu dzisiejszym na ulicy Różanej zrywano starą nawierzchnię. Na ulicy Śliskiej zrywany jest chodnik dla pieszych. Osiedle Ludwików stało się placem wielkiej budowy.

Moim zdaniem oznakowanie zakazujące wjazdu na remontowane ulice jest błędne, ponieważ nie ma informacji, że mieszkańcy, którzy muszą dojechać do swoich domów, nie podlegają zakazowi. Na osiedlu Ludwików kilkadziesiąt garaży w sąsiedztwie ulicy Opatowskiej korzysta z jedynego dostępnego dojazdu od ulicy Śliskiej. W tym momencie mieszkańcy dojeżdżający do garażu popełniają wykroczenie drogowe, ponieważ pod zakazem jest informacja, że nie dotyczy on wyłącznie pojazdów budowy. Jeśli zostanie zablokowany wyjazd z garaży od ulicy Śliskiej, mieszkańcy Ludwikowa nie będą mogli korzystać przez kilka tygodni z własnych garaży.

Bardzo wiele remontów ostrowieckich ulic zbiegło się w tym samym czasie. Ciężko jest jeździć po mieście, gdy są praktycznie same objazdy, szczególnie starszym osobom. Moim zdaniem inwestycje powinny być realizowane etapami – mówi Pan Mariusz, mieszkaniec Ludwikowa.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Remonty. Kolejne ostrowieckie drogi wyłączone z użytku!"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*