Wandal w rękach ostrowieckich policjantów. Ma na sumieniu dwa uszkodzenia mienia - Ostrowiec24.Info

Wandal w rękach ostrowieckich policjantów. Ma na sumieniu dwa uszkodzenia mienia

Foto ilustracyjne

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy ustalili i zatrzymali 29-latka. Ostrowczanin podejrzany są o uszkodzenie dwóch szyb antywłamaniowych w jednym z kiosków na terenie naszego miasta. Wandal swoim zachowaniem spowodował straty na kwotę ponad 950 złotych. Teraz za ten czyn grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Więcej poniżej!

Na początku marca br. do dyżurnego ostrowieckiej jednostki policji wpłynęło zgłoszenie o uszkodzeniu mienia. Jak wynikało z relacji zgłaszającego pod koniec lutego zeszłego miesiąca nieznany sprawca miał dokonać uszkodzenia dwóch szyb antywłamaniowych w jednym z kiosków na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego. Wartość start pokrzywdzony oszacował na kwotę ponad 950 złotych. Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnichostrowieckiej komendyod razu rozpoczęli poszukiwania sprawcy tego przestępstwa. Wczoraj stróże prawa wytypowali potencjalnego wandala uszkodzenia szyb. Okazał się nim 29-letni ostrowczanin. Zebrany przez funkcjonariuszy materiał dowodowy pozwolił jeszcze tego samego dnia na przedstawienie mu zarzutu uszkodzenia mienia. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego  mu czynu.

Za zniszczenie mienia grozi odpowiedzialność karna do 5 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Wandal w rękach ostrowieckich policjantów. Ma na sumieniu dwa uszkodzenia mienia"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*