Czterech zatrzymanych z narkotykami - Ostrowiec24.Info

Czterech zatrzymanych z narkotykami

Foto ilustracyjne

Wczoraj policjanci z ostrowieckiej komendy na terenie naszego miasta zatrzymali czterech mężczyzn w wieku od 23 do 36-lat. Cała czwórka podejrzana jest o posiadanie narkotyków. Łącznie stróże prawa zabezpieczyli blisko 35 gramów marihuany, 14 gramów amfetaminy i kilka porcji metamfetaminy. Za to przestępstwo ustawodawca przewidział karę do 3 lat pozbawienia wolności. Więcej poniżej!

W nocy z sobotę na niedzielę policjanci z ostrowieckiej komendy zwrócili uwagę na zaparkowany na ul. Radwana w Ostrowcu Świętokrzyskim pojazd marki Audi. Za jego kierownicą znajdował się 28-latek z terenu gminy Sienno. Natomiast na miejscu pasażera siedział pochodzący z tej samej gminy 30-latek. Po chwili do auta podszedł 36-letni mieszkaniec gminy Bodzechów, który na widok funkcjonariuszy zaczął się nerwowo zachowywać. Policjanci nabrali podejrzeń, że mężczyźni mogą posiadać narkotyki. Po chwili ich przypuszczenia potwierdziły się. Bowiem ujawnili oni przy 36-latku, 10 gramów suszu roślinnego i kilka porcji kryształków w kolorze beżowym. Natomiast 28-latek posiadał kilka porcji białego proszku. Badanie testerem narkotykowym potwierdziło, że była to marihuana, amfetamina i metamfetamina. Mężczyźni zostali zatrzymani i dowiezieni do ostrowieckiej komendy.

Tego samego dnia kwadrans przed godziną 16 na os. Rosochy w Ostrowcu Świętokrzyskim policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy wylegitymowali 23 i 28 -latka. W trakcie czynności stróże prawa ujawnili przy starszym z mężczyzn blisko 15 gramów suszu roślinnego i 10 gramów białego proszku. Ponadto w miejscu zamieszkania zabezpieczyli kilka porcji suszu roślinnego. Natomiast przeszukanie pomieszczeń mieszkalnych należących do 23- latka pozwoliło na zabezpieczenie kilku porcji suszu roślinnego. Badanie testerem narkotykowym wykazało, że była to marihuana i amfetamina. Obaj ostrowczanie zostali zatrzymani i przewieziony do pobliskiej komendy.

Jeszcze tego samego 4 zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. Teraz za to przestępstwo grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Czterech zatrzymanych z narkotykami"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*