„Jutro też jest sen” – pokaz specjalny filmu w kinie Etiuda - Ostrowiec24.Info

„Jutro też jest sen” – pokaz specjalny filmu w kinie Etiuda

W sobotę, 16 marca 2024 r., w Ostrowcu Świętokrzyskim, w kinie „Etiuda” CTH odbędzie się specjalny pokaz pełnometrażowego filmu „Jutro też jest sen”. Jest to niezależny dramat fantastyczno-naukowy z elementami surrealizmu. Więcej poniżej!

W roli głównej wystąpił ostrowczanin Remigiusz Pater: aktor znany z wielu reklam, a także produkcji fabularnych (m.in. „Erynie”, „1800 gramów”, „Bunt!”). W pozostałych rolach m.in. Irena Kruchyna, Marcin Maranda oraz Klaudia Łapot (popularna dzięki takim serialom jak „Na sygnale”, „Klan”, „Na dobre i na złe”).

Opis filmu:
„Artur pracuje nad urządzeniem mającym pomagać ludziom w spełnianiu ich marzeń. Pewnego wieczoru zażywa kapsułki podarowane przez ekscentrycznego kolegę z pracy, w wyniku czego zapada w najdziwniejszy sen swojego życia”.

Zapraszamy szczególnie miłośników ambitnego offowego kina.
Na sali będą obecni Remigiusz Pater oraz reżyser filmu Jacek Fuchs, z którymi będzie można zamienić parę słów po seansie.

Bilety w cenie 15 zł są dostępne w kasie kina lub na stronie
https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-1389-jutro-tez-jest… (online opłata serwisowa 1 zł)

Czas trwania filmu to 80 minut.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "„Jutro też jest sen” – pokaz specjalny filmu w kinie Etiuda"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*