Dyżurny skierował funkcjonariuszy do szpitala. Mężczyzna został zatrzymany - Ostrowiec24.Info

Dyżurny skierował funkcjonariuszy do szpitala. Mężczyzna został zatrzymany

Foto ilustracyjne

Najbliższe 4 dni w areszcie śledczym spędzi 39-letni mieszkaniec gminy Opatów. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Sandomierzu do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności za kradzież. Wczoraj zatrzymali go mundurowi z Ogniwa Patrolowo–Interwencyjnego miejscowej komendy. Więcej poniżej!

W czwartek po godz. 22:00 funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego tutejszej jednostki  zostali skierowani przez dyżurnego do Szpitala Powiatowego w Opatowie, gdzie według zgłoszenia ma przebywać nietrzeźwy mężczyzna, a jego zachowanie zakłóca ład i porządek. Na miejscu zastano 39-letniego mieszkańca gminy Opatów, który po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazał się osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Sandomierzu do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności  w wymiarze 4 dni, w związku z popełnionym wykroczeniem. Dzięki działaniom policjantów poszukiwany trafił już do aresztu.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Dyżurny skierował funkcjonariuszy do szpitala. Mężczyzna został zatrzymany"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*