Odnaleziony mieszkaniec gminy Bałtów na drugim końcu powiatu - Ostrowiec24.Info

Odnaleziony mieszkaniec gminy Bałtów na drugim końcu powiatu

Foto ilustracyjne

Wczoraj w nocy funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Ćmielowie poszukiwali 39-latka, który wyszedł wczoraj z domu i mimo upływającego czasu do niego nie powrócił. Jak wynikało z relacji rodziny zaginiony nie ma orientacji w terenie i ze względu na stan zdrowia wymaga opieki. Dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu stróżów prawa mężczyzna został odnaleziony około 20 km od miejsca zamieszkania na terenie gminy Tarłów. Na szczęście 39-latek nie wymagał hospitalizacji i ostatecznie został przekazany pod opiekę rodziny. Więcej poniżej!

We wtorek około godziny 18.00 dyżurny ostrowieckiej jednostki otrzymał informację o zaginięciu 39-letniego mieszkańca gminy Bałtów. Mężczyzna wyszedł ze swojego domu około godziny 18.00 nie informując bliskich, dokąd się udaje i kiedy wróci. Z przekazanych informacji wynikało, że zaginiony nie ma orientacji w terenie i ze względu na stan zdrowia, a także niską temperaturę rodzina obawiała się o jego życie i zdrowie. Dodatkowym utrudnieniem był fakt, iż 39-latek nie posiadał przy sobie telefonu komórkowego. O zaginięciu mieszkańca gminy Bałtów zostały powiadomione wszystkie patrole pełniące służbę na trenie powiatu, które od razu rozpoczęły jego poszukiwania.
Natychmiastowa reakcja policjantów oraz ich dociekliwość pozwoliły na odnalezienie mężczyzny  i uratowanie jego życia przed wychłodzeniem. 39-latek został odnaleziony przez funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Ćmielowie w odległości około 20 km na terenie gminy Tarłów.
Mundurowi udzielili mu pierwszej pomocy i ostatecznie przekazali pod opiekę rodzinie.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Odnaleziony mieszkaniec gminy Bałtów na drugim końcu powiatu"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*