Włamała się na konto bankowe koleżanki, stanie przed sądem - Ostrowiec24.Info

Włamała się na konto bankowe koleżanki, stanie przed sądem

Foto ilustracyjne

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 25-letniej mieszkance Opatowa, która we wrześniu minionego roku dokonała włamania na konto bankowe swojej znajomej, skąd przy wykorzystaniu kodów blik przelała na swoje konto pieniądze w kocie 1600 zł. We wtorek 25-latkę zatrzymali policjanci z Wydziału Kryminalnego opatowskiej jednostki. Niebawem kobieta stanie przed sądem. Więcej poniżej!

We wtorek funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego opatowskiej jednostki na terenie gminy Iwaniska zatrzymali 25-letnią kobietę, którą podejrzewali o dokonanie włamania i kradzieży pieniędzy z konta swojej znajomej. Policjanci ustalili, że 25-latka we wrześniu ubiegłego roku w sposób nieuprawniony weszła w posiadanie kodu pin do aplikacji mobilnej bankowości elektronicznej użytkowanej przez jej koleżankę. Kobieta wykorzystując te dane, po wygenerowaniu kodów blik, czterokrotnie dokonała kradzieży pieniędzy na łączną kwotę 1600 zł. 25-letnia mieszkanka Opatowa w przeszłości była już karana za podobne przestępstwa, za które odbywała karę pozbawienia wolności, wobec czego opisywane przestępstwo dokonała w warunkach recydywy. W środę usłyszała zarzuty.

25-latka stanie przed sądem, który wyda ostateczny wyrok w tej sprawie. Grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Włamała się na konto bankowe koleżanki, stanie przed sądem"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*