Stracił orientację w terenie, po tym jak wyszedł z dyskoteki - Ostrowiec24.Info

Stracił orientację w terenie, po tym jak wyszedł z dyskoteki

Foto ilustracyjne

We wtorkowy poranek dzielnicowy st. asp. Konrad Ozdoba odnalazł 22 – letniego mężczyznę, który stracił orientację w terenie po tym, jak 3 godziny wcześniej wyszedł z dyskoteki w miejscowości Brzozowa. 22 – latek znalazł się w oddalonym o ok 6 km Tarłowie. Finalnie mężczyzna trafił pod opiekę rodziny. Więcej poniżej!

Tuż po godzinie 6 we wtorkowy poranek na numer alarmowy zadzwoniła kobieta zaniepokojona tym, że nie ma kontaktu z bratem, który dzień wcześniej wybrał się na dyskotekę do miejscowości Brzozowa. Z pierwszych policyjnych ustaleń wynikało, że 22 – latek 3 godziny przed zgłoszeniem wyszedł z dyskoteki a znajomi, z którymi wybrał się na imprezę mieli trudności z nawiązaniem z nim kontaktu oraz ustaleniem miejsca pobytu. Szczątkowe informacje jakie udało im się pozyskać wskazywały, że 22 – latek może przebywać w kompleksie leśnym nieopodal dyskoteki. W związku z wyczerpaniem własnych możliwości poszukiwawczych oraz niską temperaturą bliscy poprosili o pomoc policjantów. Czynności poszukiwawcze podjęte przez st. asp. Konrada Ozdobę doprowadziły do miejsca, w którym mężczyzna się znalazł. Okazało się, że przebywał w oddalonym o około 6 km Tarłowie. W chwili odnalezienia nie potrafił wyjaśnić okoliczności w jakich się tam znalazł. W stanie ogólnym dobrym przekazany został pod opiekę rodziny.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Stracił orientację w terenie, po tym jak wyszedł z dyskoteki"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*