Nietrzeźwa kierująca zatrzymana na 11-Listopada - Ostrowiec24.Info

Nietrzeźwa kierująca zatrzymana na 11-Listopada

Foto ilustracyjne

Pomimo licznych i stale prowadzonych działań oraz kampanii informacyjnych przestrzegających przed wsiadaniem za kierownicę na „podwójnym gazie”, nadal zdarzają się nieodpowiedzialne osoby, które będąc w stanie nietrzeźwości decydują się na jazdę pojazdami. Wczoraj po południu policjanci z ostrowieckiej komendy zatrzymali 50-letnią mieszkankę powiatu opatowskiego, która podróżowała po terenie naszego miasta pojazdem marki Toyota mając ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Więcej poniżej!

Wczoraj kilka minut przed godziną 18 dyżurny ostrowieckiej komendy otrzymał informację, że ul. 11-ego Listopada w Ostrowcu Świętokrzyskim pojazdem marki Toyota porusza się prawdopodobnie nietrzeźwy kierujący. Z relacji zgłaszającego wynikało, że siedząca za „kółkiem” osoba wykonuje niebezpieczne manewry i jedzie całą szerokością jezdni. Na miejsce niezwłocznie udali się policjanci z ostrowieckiej drogówki, którzy po chwili zatrzymali kierowcę wskazanej toyoty. W trakcie interwencji okazało się, że za kierownicą japońskiego auta znajdowała się 50-letnia mieszkanka powiatu opatowskiego. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niej ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Za to przestępstwo może jej grozić kara do 3 lat pobawienia wolności, kilkuletni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi oraz wysoka kara grzywny.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Nietrzeźwa kierująca zatrzymana na 11-Listopada"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*