Staszów: Zamiast pasażerów wiózł narkotyki - Ostrowiec24.Info

Staszów: Zamiast pasażerów wiózł narkotyki

Foto: Świętokrzyska Policja

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 46-letni mieszkaniec Staszowa. Policjanci w pojeździe mężczyzny znaleźli ponad 200 gramów białej substancji, wstępnie zidentyfikowanej jako amfetamina. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Więcej poniżej!

Wszystko wydarzyło się w miniony wtorek, w jednej z miejscowości w gminie Staszów. Policjanci z Wydziału Kryminalnego wspólnie z funkcjonariuszami ruchu drogowego miejscowej komendy realizując posiadane informacje, zatrzymali do kontroli pojazd marki Kia. Za kierownicą koreańskiego auta siedział 46-latek. W trakcie kontroli, na tylnym siedzeniu pojazdu funkcjonariusze znaleźli torbę, w której znajdowały się cztery foliowe torebki z zawartością białej substancji. Wstępne badanie wskazało, amfetaminę w ilości ponad 200 gramów. Mężczyzna został zatrzymany, a kolejne dni spędził on w policyjnej celi. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 46-latkowi zarzutów posiadania znacznej ilości narkotyków i ich udzielania.

W piątkowe popołudnie sąd zadecydował o zastosowaniu wobec staszowianina środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Staszów: Zamiast pasażerów wiózł narkotyki"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*