Grali jeżem w piłkę. Zwierzak nie przeżył - Ostrowiec24.Info

Grali jeżem w piłkę. Zwierzak nie przeżył

Brodniccy kryminalni ustalili personalia dwóch 14-latków, którzy zniszczyli mienie i uśmiercili jeża. Za swoje czyny odpowiedzą przed sądem dla nieletnich. Policjanci z Brodnicy 7 września otrzymali zgłoszenie od zbulwersowanego mieszkańca miasta, że ktoś dzień wcześniej uśmiercił jeża na ul. Jana Pawła II. Więcej poniżej!

Kryminalni z brodnickiej komendy zabezpieczyli monitoring oraz przesłuchali świadków. Rzeczywiście kamery zarejestrowały dwóch chłopców, którzy „grali” jeżem w piłkę, a następnie go uśmiercili.

Brodniccy policjanci, skojarzyli nastolatków również z innego nagrania z monitoringów. Kilka dni wcześniej (3.09.2023) na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Brodnicy, dwaj nieznani wtedy funkcjonariuszom chłopcy, podpalili przenośną toaletę zewnętrzną. 

W toku prowadzonych czynności mundurowi wytypowali do obu tych czynów dwóch 14-latków z Brodnicy. Obaj zostali wezwani z opiekunami prawnymi do komendy, gdzie w ich obecności złożyli wyjaśnienia. Zgromadzone przez policjantów materiały dowodowe tych spraw trafią teraz do sądu dla nieletnich. To tam obaj nieletni tłumaczyć się będą z tych godnych potępienia zachowań.

Źródło: KPP Brodnica, foto: pixabay.com

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Grali jeżem w piłkę. Zwierzak nie przeżył"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*