43-letni ostrowczanin, posiadał kilka porcji suszu, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. - Ostrowiec24.Info

43-letni ostrowczanin, posiadał kilka porcji suszu, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Foto ilustracyjjne

W minioną sobotę policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interweniującego ostrowieckiej komendy zatrzymali 43-letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego. Mężczyzna podejrzany jest o posiadanie kilku porcji suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana. Za to przestępstwo ustawodawca przewidział karę do 3 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę kilka minut przed godziną 13 na ul. Rzeczki w Ostrowcu Świętokrzyskim, policjanci z ogniwa patrolowo-interweniującego ostrowieckiej komendy wylegitymowali 43-latka. W trakcie czynności mężczyzna bardzo nerwowo zaczął się zachowywać. Mundurowi nabrali podejrzeń, że ostrowczanin może posiadać przy sobie narkotyki. Po chwili ich przypuszczenia się potwierdziły. Bowiem stróże prawa podczas przeszukań u 43-latka ujawnili łącznie kilka porcji susz roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do pobliskiej komendy. Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut posiadania marihuany. Teraz za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Opr. EW

Źródło: KPP Ostrowiec Świętokrzyski

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "43-letni ostrowczanin, posiadał kilka porcji suszu, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności."

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*