23-latka, która była nękana przez 32-latka, nie skusiła jej strażacka czapka i zaproszenie na wesele! - Ostrowiec24.Info

23-latka, która była nękana przez 32-latka, nie skusiła jej strażacka czapka i zaproszenie na wesele!

Foto ilustracyjne

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 32-latkowi, który nękał 23-latkę. Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa wpłynęło do Komisariatu Policji w Ożarowie w środę. Wskutek podjętych działań policjanci ustalili miejsce pobytu wskazanego w zawiadomieniu mężczyzny i go zatrzymali. W piątek w Prokuraturze Rejonowej w Opatowie usłyszał zarzuty.

W czwartek policjanci z Wydziału Kryminalnego opatowskiej jednostki zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu sandomierskiego. Zatrzymanie było konsekwencją złożonego dzień wcześniej w Komisariacie Policji w Ożarowie zawiadomienia, z którego wynikało, iż mężczyzna ten od około roku nękał 23-letnią kobietę poprzez nachalne dzwonienie i wysyłanie wiadomości tekstowych oraz obserwowanie posesji, na których przebywała. Mężczyzna podrzucał także różnego rodzaju upominki, wśród których znalazły się między innymi: słodycze, alkohol, zaproszenia na wesele oraz strażacka czapka. Kobieta nie godziła się na to i wyrażała stanowczy sprzeciw wobec takiego postępowania mężczyzny względem niej. Z relacji zawiadamiającej wynika, że zachowania te miały charakter uporczywości i w sposób istotny naruszały jej prywatność oraz wpływały negatywnie na poczucie bezpieczeństwa. 32-latek noc spędził w policyjnej celi, a w piątek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Opatowie, gdzie usłyszał zarzuty. Prokurator zastosował wobec mężczyzny środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji oraz zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną.

Sprawa będzie miała swój finał w sądzie. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Opr. KCW

Źródło: KPP w Opatowie

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "23-latka, która była nękana przez 32-latka, nie skusiła jej strażacka czapka i zaproszenie na wesele!"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*