Czterech poszukiwanych zatrzymano w ciągu ostatniego weekendu - Ostrowiec24.Info

Czterech poszukiwanych zatrzymano w ciągu ostatniego weekendu

Foto ilustracyjne

Policjanci z ostrowieckiej komendy w ciągu minionego weekendu zatrzymali, aż czterech poszukiwanych. Najdłużej w więziennej celi spędzi 46-letni ostrowczanin, który poszukiwany był na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Dłużnik alimentacyjny ma do odbycia karę 165 dni pozbawienia wolności. Więcej poniżej!

Często zdarza się tak, że osoby, które w trakcie trwania procesu odpowiadają z wolnej stopy w chwili kiedy zapada wyrok i nadchodzi czas na stawienie się do zakładu karnego, nie robią tego. Wtedy rusza procedura wszczęcia poszukiwań za taką osobą. W ciągu minionego weekendu policjanci z ostrowieckiej komendy dzięki wytężonej pracy zatrzymali czterech mężczyzn.

Jako pierwszy w miniony piątek w ręce policjantów z ogniwa patrolowo-interwencyjnego „wpadł” 33-latek. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mieszkaniec naszego miasta za popełnione wykroczenie ma do odbycia karę 26 dni pozbawienia wolności. Następnego dnia policjanci z ostrowieckiej drogówki w miejscowości Pętkowice zatrzymali 28-latka. Mieszkaniec gminy Bałtów poszukiwany był na podstawie zarządzenia wydanego przez Prokuraturę Rejonową Lublin – Północ celem ustalenia miejsca pobytu do celów prawnych. Po czynnościach procesowych został on zwolniony. Wczoraj z kolei ostrowieccy kryminalni na ul. Traugutta w Ostrowcu Świętokrzyskim zatrzymali 41-letniego mieszkańca gminy Bodzechów. Mężczyzna nie stawił się w wyznaczonym terminie w areszcie, aby odbyć karę 138 dni pozbawienia wolności za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Jako czwarty na listę zatrzymanych trafił 46-latek. Dłużnik alimentacyjny w więziennej celi musi odpokutować karę 165 dni pozbawienia wolności. Został on zatrzymany wieczorem przez tych samych funkcjonariuszy na ul. Reńskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Ostrowczanin poszukiwany był na podstawie listu gończego wydanego przez miejscowy sąd. Zatrzymani poszukiwani trafią dzisiaj do zakładu penitencjarnego, gdzie odbędą zasądzone kary.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Czterech poszukiwanych zatrzymano w ciągu ostatniego weekendu"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*