Dzieci ze Szkoły Specjalnej Podstawowej Promyk w Ostrowcu Świętokrzyskim wybrały się na wycieczkę do Farmy Osiołkowo - Ostrowiec24.Info

Dzieci ze Szkoły Specjalnej Podstawowej Promyk w Ostrowcu Świętokrzyskim wybrały się na wycieczkę do Farmy Osiołkowo

W dniu 28 maja 2024 r. dzieci ze Szkoły Specjalnej Podstawowej Promyk w Ostrowcu Świętokrzyskim wybrały się na wycieczkę do Farmy Osiołkowo w miejscowości Baszowice koło Nowej Słupi oraz do Klasztoru na Świętym Krzyżu. Więcej poniżej!

Było to możliwe dzięki wsparciu naszego sponsora WOST Walcownia Ostrowiec Świętokrzyski. Dzieci miały okazję zapoznać się z przesympatycznymi osiołkami, zrobić pamiątkowe zdjęcia i świetnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Po wizycie na farmie odbyło się zwiedzenie klasztoru na Świętym Krzyżu połączone ze specjalnym błogosławieństwem dla naszych ,,Promyczków”.

– Cieszymy się jako, że jako fundacja mogliśmy podarować dzieciakom chwilę beztroskiej zabawy i odskoczni od codzienności. Spotkanie z osiołkami wspaniale wpływa na rozwój dzieci i daje wielotorową stymulację. Zapraszamy do wspierania naszej Fundacji abyśmy mogli większą ilość dzieci obdarować bezcennymi wspomnieniami – mówi Zuzanna Plewińska, prezes fundacji Promyk Uśmiechu w Ostrowcu Św.

Poniżej Foto z wyjazdu.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Dzieci ze Szkoły Specjalnej Podstawowej Promyk w Ostrowcu Świętokrzyskim wybrały się na wycieczkę do Farmy Osiołkowo"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*