71-latka odpowie za kradzież karty bankomatowej i włamanie na konto - Ostrowiec24.Info

71-latka odpowie za kradzież karty bankomatowej i włamanie na konto

Foto ilustracyjne - pexels.com

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy ustalili sprawczynię kradzieży karty bankomatowej. Ponadto 71-latka podejrzana jest o czterokrotne włamanie na konto bankowe, poprzez wykonanie płatności zbliżeniowych za zrobione zakupy uprzednio skradzioną kartą. Wartość strat pokrzywdzona wyceniła na kwotę ponad 200 złotych. Teraz 71-latce grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Więcej poniżej!

W środę policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy postanowili zweryfikować posiadane przez siebie informacje na temat kradzieży karty bankomatowej i włamania na rachunek bankowy. Z posiadanej przez stróżów prawa wiedzy wynikało, że kilka dni temu 38-latka będąc na zakupach na jednym z osiedli w Ostrowcu Świętokrzyskim zagubiła swoją kartę bankomatową.

Kiedy kobieta zorientowała się, że nie ma karty płatniczej zalogowała się na swój rachunek bankowy, gdzie zobaczyła, że zguba ma już nowego właściciela. Jak wynikało z relacji pokrzywdzonej, ktoś przy jej użyciu tego dnia dokonał czterech transakcji polegających na zapłacie za zrobione zakupy. Łącznie wartość strat została wyceniona na kwotę ponad 200 złotych. W środę stróże prawa ustalili, że odpowiedzialna za te przestępstwa jest 71-letnia mieszkanka Ostrowca Świętokrzyskiego.

Seniorka została dowieziona do miejscowej komendy, gdzie usłyszała zarzut kradzieży karty bankomatowej i czterech włamań na konto bankowe. Teraz grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "71-latka odpowie za kradzież karty bankomatowej i włamanie na konto"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*