Pędziła 101 km/h w terenie zabudowanym - Ostrowiec24.Info

Pędziła 101 km/h w terenie zabudowanym

Foto ilustracyjne

Przeprowadzone wczoraj na terenie gminy Ożarów oraz Wojciechowice działania policjantów Wydziału Ruchu Drogowego opatowskiej komendy doprowadziły do wyeliminowania z ruchu niepokornych kierujących. Jedną z nich okazała się 48-letnia kierująca osobową toyotą, która pędziła w obszarze zabudowanym z prędkością 101 km/h. Więcej poniżej!

W poniedziałek policjanci Wydziału Ruchu Drogowego w trakcie działań na terenie gminy Ożarów oraz Wojciechowice dokonali wielu kontroli drogowych. Na uwagę zasługuje przewinienie jakiego dopuściła się 48-letnia kierująca pojazdem marki Toyota. Kobieta jadąc krajową „74” w miejscowości Stodoły, w obszarze zabudowanym, gdzie dopuszczalna prędkość wynosi 50km/h pędziła o 51 km/h za szybko. Konsekwencje okazały się surowe. Kobieta została ukarana mandatem w wysokości 1500 złotych oraz 13 punktami karnymi. Straciła także prawo jazdy.

Niechlubnie zapisał się w pamięci również kierujący motorowerem 46-letni mieszkaniec powiatu sandomierskiego. Na tego kierującego funkcjonariusze natknęli się w Maruszowie. W trakcie wykonywanych przez policjantów czynności okazało się, iż mężczyzna nie powinien w ogóle znaleźć się za kierownicą jednośladu z uwagi na aktywny zakaz kierowania pojazdami.

Uwadze funkcjonariuszy nie uszedł także 27-letni kierujący pojazdem ciężarowym marki Volvo. W tym przypadku wynik sprawdzenia jego pojazdu w policyjnych systemach wskazał, iż naczepa, która była
w zestawie nie posiadała aktualnych badań technicznych.

Pamiętajmy, że korzystanie z drogi przez wszystkich uczestników ruchu wymaga rozsądku, wzajemnego szacunku a przede wszystkim przestrzegania przepisów ruchu drogowego. Zanim wsiądziemy „za kółko” upewnijmy się czy pojazd, którym chcemy wyruszyć w podróż jest sprawny.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Pędziła 101 km/h w terenie zabudowanym"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*