Ostrowieccy policjanci zatrzymali dwie osoby. Teraz odbędą karę - Ostrowiec24.Info

Ostrowieccy policjanci zatrzymali dwie osoby. Teraz odbędą karę

Foto ilustracyjne

Ostrowieccy policjanci zatrzymali dwie osoby poszukiwane, ukrywające się przed organami ścigania. Jako pierwsza w ręce stróżów prawa wpadła 33-latka, która w więziennej celi za kradzież z włamaniem ma do odbycia karę 1 roku pozbawienia wolności. Do grona zatrzymanych dołączył również 26-latek. Mężczyzna za popełnione wykroczenie w odosobnieniu spędzi 10 dni. Więcej poniżej!

Jednym z zadań, które realizują policjanci w trakcie codziennej służby jest zatrzymywanie osób ukrywających się przed organami ścigania. Zdarza się to podczas sprawdzania ich miejsca zamieszkania lub pobytu, ale także w trakcie kontroli drogowych lub innych czynności służbowych.

W miniony weekend dzięki ustaleniom policjantów z ostrowieckiej komendy doszło do zatrzymania 2 osób poszukiwanych. Jako pierwsza w ręce kryminalnych  „wpadła” 33-latka. Ostrowczanka poszukiwana była na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez miejscowy sąd. W więziennej celi za kradzież z włamaniem będzie musiała odbyć karę 1 roku pozbawienia wolności. Na listę osób zatrzymanych trafił również 26-letni ostrowczanin. Mężczyzna za popełnione wykroczenie pożegnał się z wolnością na 10 dni. Policjanci z ogniwa patrolowo – interweniującego ustalili, że był on poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyski. Obydwoje zatrzymani trafili już do zakładów penitencjarnych.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Ostrowieccy policjanci zatrzymali dwie osoby. Teraz odbędą karę"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*