Ostrowieccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn. Muszą odpokutować swoje winy - Ostrowiec24.Info

Ostrowieccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn. Muszą odpokutować swoje winy

Foto ilustracyjne

Policjanci z ostrowieckiej komendy w ciągu minionej doby zatrzymali 2 osoby ukrywające się przed organami ścigania. Jako pierwszy w ręce stróżów prawa „wpadł” 45-letni mieszkaniec gminy Kunów. Mężczyzna w więziennej celi za przestępstwo przeciwko rodzinie musi odbyć karę 1 roku  pozbawienia wolności. Następnie do grona zatrzymanych poszukiwanych dołączył 38-letni ostrowczanin, który za dokonaną kradzież w odosobnieniu spędzi 8 miesięcy. Więcej poniżej!

W czwartek dzięki poczynionym ustaleniom w ręce policjantów z ostrowieckiej komendy „wpadło” 2 poszukiwanych. Jako pierwszy zatrzymany został 45-latek. Jak ustalili ostrowieccy kryminalni mieszkaniec gminy Kunów za przestępstwo popełnione przeciwko rodzinie musi odbyć karę 1 roku pozbawienia wolności. Był on poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Kolejno na listę osób zatrzymanych trafił 38-latek, który poszukiwany był również na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez miejscowy sąd. Ostrowczanin został zatrzymany przez policjantów z ogniwa patrolowo – interweniującego na terenie miasta. Za dokonaną kradzież pożegnał się on z wolnością na 8 miesięcy.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Ostrowieccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn. Muszą odpokutować swoje winy"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*