37-latka odpowie za kradzież karty płatniczej i włamanie na konto bankowe - Ostrowiec24.Info

37-latka odpowie za kradzież karty płatniczej i włamanie na konto bankowe

Foto: KPP Ostrowiec

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy zatrzymali 37-latkę. Kobieta podejrzana jest o piętnastokrotne włamanie na konto przy użyciu wcześniej skradzionej przez nią karty płatniczej. Wartość strat pokrzywdzony wycenił na kwotę blisko 2000 złotych. Teraz 37-latce grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Więcej poniżej!

Wczoraj policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy postanowili zweryfikować posiadane informacje na temat kradzieży karty płatniczej i włamania na rachunek bankowy. Z posiadanej przez stróżów prawa wiedzy wynikało, że w pierwszej połowie marca tego roku 37-latka będąc w mieszkaniu 40-letniego znajomego, wykorzystała jego chwilową nieuwagę i dokonała kradzieży należącej do niego  karty wraz z pinem. Kolejno przy jej użyciu wykonała, aż piętnaście transakcji, między innymi wypłacając gotówkę z bankomatu. Ponadto ostrowczanka skradzioną karta płaciła za zrobione zakupy. Wartość strat pokrzywdzony wycenił na kwotę blisko 2000 złotych.

Wczoraj 37-latka usłyszała zarzuty kradzieży karty płatniczej i piętnastu włamań na konto bankowe. Teraz grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "37-latka odpowie za kradzież karty płatniczej i włamanie na konto bankowe"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*