Kradzież w markecie. Sprawcy grozi 8 lat - Ostrowiec24.Info

Kradzież w markecie. Sprawcy grozi 8 lat

Foto ilustracyjne

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy ustalili i zatrzymali sprawcę dwukrotnej kradzieży zuchwałej. Łupem 26-letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego padł alkohol oraz wyroby tytoniowe. Ponadto jak ustalili stróże prawa młody ostrowczanin poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Za kradzież wykroczeniową musi „odpokutować” kilku dni pozbawienia wolności. W związku z tym, że 26-latek działał w warunkach recydywy grozi mu teraz wyższy wymiar kary. Więcej poniżej!

Wczoraj policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy postanowili zweryfikować posiadane przez siebie  informacje na temat kradzieży zuchwałej. Z relacji stróżów prawa wynikało, że 26-letni ostrowczanin miał dwukrotnie odwiedzić pod koniec lutego i na początku marca br. jeden z miejscowych marketów i dokonać tam kradzieży szczególnie zuchwałej. Łupem „rabusia” padł alkohol oraz wyroby tytoniowe. Wczoraj kilka minut przed godziną 11 na terenie miasta, policjanci zatrzymali podejrzewanego o te przestępstwa 26-latka. Jeszcze tego samego dnia usłyszał on zarzuty dwukrotnej kradzieży zuchwałej, do której się przyznał. Ponadto jak się okazało był on poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Za wcześniejszą kradzież na wykroczenie w odosobnieniu spędzi on kilka dni.  
Przypominamy, że Kodeks karny za kradzież zuchwałą przewiduje karę do 8 lat pozbawienia wolności. W związku z tym, że 26-latek działał w warunkach recydywy grozi mu teraz wyższy wymiar kary.   

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Kradzież w markecie. Sprawcy grozi 8 lat"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*