Areszt za znaczną ilość narkotyków - Ostrowiec24.Info

Areszt za znaczną ilość narkotyków

Foto ilustracyjne

Wczoraj Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim zadecydował o tymczasowym aresztowaniu 24-latka na okres 3 miesięcy. Mężczyzna podejrzany jest o posiadanie blisko 200 gramów amfetaminy, którą policjanci znaleźli m. in. w miejscu jego zamieszkania. Ponadto stróże prawa zabezpieczyli należące do ostrowczanina akcesoria do porcjowania substancji. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków 24-latkowi może grozić kara nawet na 10 lat pozbawienia wolności. Więcej poniżej!

Ostrowieccy policjanci zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej od pewnego czasu mieli podejrzenia, że miejscowy 24-latek może trudnić się nielegalnym procederem narkotykowym. W miniony czwartek stróże prawa postanowili zweryfikować posiadane przez siebie informacje. Jak się okazało, nie mylili się – w ręce kryminalnych trafiło blisko 200 gramów białego proszku. Wstępnie badania laboratoryjne potwierdziły, że była to amfetamina. 24-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Funkcjonariusze zabezpieczyli dodatkowo między innymi wagi elektroniczne oraz kruszarkę.

Wczoraj 24-letni ostrowczanin usłyszał prokuratorski zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Następnie stanął przed obliczem Sądu Rejonowego w Ostrowcu Świętokrzyskim, który podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres 3 miesięcy.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Areszt za znaczną ilość narkotyków"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*