Nietrzeźwi miłośnicy rowerowych podróży w Staszowie - Ostrowiec24.Info

Nietrzeźwi miłośnicy rowerowych podróży w Staszowie

Foto ilustracyjne

Tylko jednego popołudnia policjanci ze staszowskiej jednostki wyeliminowali z ruchu drogowego czterech pijanych rowerzystów. Każdy z nich, bez względu na posiadany wynik zakończył swoją jazdę na jednośladzie, a konsekwencją popełnionego wykroczenia była nałożona grzywna w drodze mandatu karnego choć nie tylko. Więcej poniżej!

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Staszowie we wtorek po południu zatrzymali do kontroli drogowej czterech cyklistów, którzy poruszali się jednośladami po wcześniejszym spożyciu alkoholu. Niewątpliwie niechlubnym rekordzistą okazał się 47-letni mieszkaniec gminy Staszów. Zatrzymany kilkanaście minut przed godziną 19.00 przez staszowskich policjantów, na terenie miejscowości Grzybów mężczyzna, w swoim organizmie miał ponad 2,3 promila.

Stan nietrzeźwości nie przeszkodził również w jeździe rowerem 54- letniemu mieszkańcowi gminy Staszów, który nie umknął kontroli drogowej policjantów z drogówki. W trakcie wykonywanych czynności urządzenie wskazało ponad 0,8 promila w jego organizmie.

Trzeci z cyklistów ,,wpadł” podczas kontroli drogowej na terenie gminy Łubnice. Zatrzymany 59- latek ,,wydmuchał” blisko 1,5 promila. O pół promila mniej miał natomiast 62-latek z gminy Rytwiany.

Miłośnicy rowerowych podróży nie obeszli się bez konsekwencji. Za popełnione wykroczenie trzech z nich ukaranych zostało mandatami karnymi w wysokości 2500zł, jeden z nich czyn swój tłumaczyć będzie przed sądem.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Nietrzeźwi miłośnicy rowerowych podróży w Staszowie"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*