Przez weekend policja zatrzymała aż 4 osoby - Ostrowiec24.Info

Przez weekend policja zatrzymała aż 4 osoby

Foto ilustracyjne

W miniony weekend policjanci z ostrowieckiej komendy zatrzymali 4 osoby ukrywające się przed organami ścigania. Zatrzymani to mężczyźni w wieku od 22 do 48 lat. Najdłużej w więziennej celi spędzi 30-letni mieszkaniec gminy Kunów, który z wolnością za uszkodzenie mienia pożegnał się na rok.  Więcej poniżej!

W miniony piątek dzięki poczynionym ustaleniom w ręce policjantów z ostrowieckiej komendy „wpadło” 2 poszukiwanych. Jako pierwszy zatrzymany został 48-latek. Jak ustalili kryminalni mieszkaniec gminy Bodzechów za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego musi odpokutować karę  6 miesięcy pozbawienia wolności. Był on poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez miejscowy sąd. Kolejno na listę osób zatrzymanych trafił 22-latek, który poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mieszkaniec gminy Ćmielów za przestępstwo uszkodzenia mienia w odosobnieniu spędzi 6 miesięcy.

Następnego dnia w ręce stróżów prawa „wpadł” 47-letni ostrowczanin, który poszukiwany był przez ostrowiecki sąd celem odbycia kary kilku dni pozbawienia wolności za popełnione wykroczenie. Po opłaceniu grzywny i wykonanych czynnościach, został on zwolniony. Najdłużej w więziennej celi spędzi zatrzymany wczoraj 30-letni mieszkaniec gminy Kunów. Był on poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez miejscowy sąd. Za przestępstwo uszkodzenia mienia musi on odpokutować karę  1 roku pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Przez weekend policja zatrzymała aż 4 osoby"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*