53-latek zatrzymany za naruszenie nietykalności cielesnej i uszkodzenie ciała - Ostrowiec24.Info

53-latek zatrzymany za naruszenie nietykalności cielesnej i uszkodzenie ciała

Foto ilustracyjne

Za naruszenie nietykalności cielesnej i uszkodzenie ciała odpowie 53-letni ostrowczanin. Mężczyzna podczas prowadzonej interwencji domowej zaatakował dwoje funkcjonariuszy z ogniwa patrolowo-interwencyjnego ostrowieckiej komendy. Teraz agresor odpowie za swoje zachowanie przed sądem. Przestępstwo, którego się dopuścił zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności. Więcej poniżej!

W minioną sobotę tj. 30 marca br. kilka minut po godzinie 22 policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego ostrowieckiej komendy podjęli interwencję domową wobec 53-latka. W trakcie czynności służbowych mężczyzna zaczął się awanturować i być agresywny w stosunku do mundurowych. Jak się okazało 53-latek naruszył nietykalność cielesną interweniujących funkcjonariuszy i dokonał uszkodzenia ciała. Agresora ostatecznie został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi. Mężczyzna w chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Następnego dnia po wytrzeźwieniu 53-latek usłyszał zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej i uszkodzenia ciała interweniujących policjantów. Ze swojego zachowania tłumaczył się przez prokuratorem.

Przypomnijmy, że kto narusza nietykalność cielesną funkcjonariusza publicznego lub osoby do pomocy mu przybranej podczas lub w związku z pełnieniem obowiązków służbowych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "53-latek zatrzymany za naruszenie nietykalności cielesnej i uszkodzenie ciała"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*