24-latek zatrzymany za narkotyki. Mężczyznę zatrzymali kryminalni - Ostrowiec24.Info

24-latek zatrzymany za narkotyki. Mężczyznę zatrzymali kryminalni

Foto ilustracyjne

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy zatrzymali 24-latka. Mężczyzna podejrzany jest o posiadanie blisko 180 gramów marihuany i ponad 60 gramów amfetaminy. Ponadto stróże prawa zabezpieczyli jeszcze należące do ostrowczanina wagi elektroniczne oraz pieniądze w kwocie ponad 1000 złotych. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków 24-latkowi można grozić kara nawet na 10 lat pozbawienia wolności.

Ostrowieccy policjanci zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej od pewnego czasu mieli podejrzenia, że miejscowy 24-latek może trudnić się nielegalnym procederem narkotykowym. W minioną środę tj. 20 marca br. stróże prawa postanowili zweryfikować posiadane przez siebie informacje. Jak się okazało nie mylili się bowiem w ręce kryminalnych trafiło blisko 180 gramów suszu roślinnego oraz ponad 60 gramów białego proszku. Wstępnie badania laboratoryjne  potwierdziły, że była to marihuana i amfetamina. 24-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

Funkcjonariusze zabezpieczyli jeszcze między innymi wagi elektroniczne oraz pieniądze w kwocie ponad 1000 złotych.

Ostrowczanin usłyszał już prokuratorski zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Jeszcze dzisiaj stanie  przed obliczem sądu, który zdecyduje o jego tymczasowym aresztowaniu.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków  24-lakowi może grozić kara nawet do 10 lat.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "24-latek zatrzymany za narkotyki. Mężczyznę zatrzymali kryminalni"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*