44-latek odpowie za kradzież. Sprawca ma sporo na sumieniu - Ostrowiec24.Info

44-latek odpowie za kradzież. Sprawca ma sporo na sumieniu

Foto ilustracyjne

Wczoraj policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy ustalili i zatrzymali 44-letniego sprawcę kradzieży. Do zdarzenia miało dojść kilka dni temu w jednym z hipermarketów na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego. Łupem nieuczciwego klienta padły rożnego rodzaju artykuły spożywcze, chemiczne, kosmetyczne i gospodarcze. Łącznie wartość strat pokrzywdzony wycenił na kwotę ponad 2500 złotych. Przypominamy, że za kradzież cudzego mienia grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Więcej poniżej!

Wczoraj policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy postanowili zweryfikować posiadaną przez siebie informację na temat kradzieży. Do zdarzenia doszło kilka dni temu w jednym z hipermarketów w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jak wynikało z ustaleń stróżów prawa, nieuczciwym klientem miał być 44-letni ostrowczanin, który po zapakowaniu różnego rodzaju asortymentu opuścił teren sklepu nie płacąc za zabrany z półek towar. Mężczyzna po wyjechaniu na zewnątrz, na widok interweniującego pracownika ochrony porzucił skradzione mienie i oddalił się z miejsca zdarzenia. Wartość strat oszacowana została na kwotę ponad 2500 złotych. Łupem ostrowczanina padły różnego rodzaju artykułu spożywcze, chemiczne, kosmetyczne i gospodarcze. Wczoraj 44-latek został zatrzymany i dowieziony do ostrowieckiej komendy. Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzuty kradzieży, do której się przyznał.

Kodeks karny za tego rodzaju przestępstwo przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "44-latek odpowie za kradzież. Sprawca ma sporo na sumieniu"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*