Jak zdobyć 75 zł do wykorzystania na Allegro? - Ostrowiec24.Info

Jak zdobyć 75 zł do wykorzystania na Allegro?

Allegro, największa i najbardziej popularna platforma zakupowa w Polsce już jakiś czas temu ruszyła z usługą Allegro Pay. I właśnie w związku z tą usługą Allegro przygotowało bardzo fajną promocję dla swoich użytkowników. Więcej poniżej!

Allegro Pay to usługa pozwalająca na zakup na Allegro na kredyt i jeśli w ciągu 30 dni spłacimy ten kredyt – nie ponosimy absolutnie żadnych kosztów. Dla osób, które jeszcze nie aktywowały usługi Allegro Pay – jeśli zrobią to za pomocą tego linku – zgarną 25 monet, które można wymienić na 25 zł rabatu podczas kolejnych zakupów Allegro. Za samą aktywację Allegro Pay z tym, że jest to usługa kredytowa, więc dostaniecie powiadomienie z BIK (jeśli macie taką usługę), że sprawdzano Waszą zdolność kredytową. Po aktywacji Allegro wyliczy ile jest w stanie sprzedać Wam na kredyt.

Uwaga – monety nie naliczają się od razu, trzeba odczekać co najmniej 24 godziny i w sekcji monety po tym czasie powinien pojawić się link za pomocą, którego samodzielnie odbieracie monety. Monety nie naliczą się jeśli ich nie odbierzecie w sekcji Monety.

Kolejne 50 monet można zdobyć realizując 5 transakcji na kredyt za pomocą Allegro Pay. Każda transakcja powyżej 40 zł to kolejne 10 monet, a promocja obowiązuje przy pierwszych 5 transakcjach. Ta promocja obowiązuje dla nowych użytkowników Allegro Pay, dlatego jeśli korzystasz już z tej usługi – zgodnie z regulaminem promocja nie obowiązuje na Twoim koncie.

Monety naliczą się w ciągu 24 godzin od transakcji, która spełnia warunki promocji i trzeba je odebrać w sekcji Monety samodzielnie. W ten sposób łącznie można zdobyć 75 monet, czyli 75 zł.

Link do aktywacji Allegro Pay powtarzamy tutaj.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Jak zdobyć 75 zł do wykorzystania na Allegro?"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*