Włamał się do myjni - grozi mu 10 lat pozbawienia wolności - Ostrowiec24.Info

Włamał się do myjni – grozi mu 10 lat pozbawienia wolności

Foto: KPP Ostrowiec

Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy zatrzymali 27-latka. Mężczyzna podejrzany jest o kradzież z włamaniem do jednej z myjni samochodowych w Ostrowcu Świętokrzyskim. Łupem włamywacza padły pieniądze w kwocie ponad 850 złotych. 27-latek usłyszał już zarzuty. Za przestępstwo kradzieży z włamaniem kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności. Więcej poniżej!

Pod koniec ubiegłego miesiąca dyżurny ostrowieckiej komendy otrzymał informację o kradzieży z włamaniem do jednej z myjni na terenie miasta. Łupem włamywacza padły pieniądze w kwocie ponad 850 złotych. Sprawą natychmiast zajęli się policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy. Ich skrupulatna praca i dociekliwość pozwoliła w miniony piątek na ustalenie i zatrzymanie sprawcy tego przestępstwa. Włamywaczem okazał się 27-letni ostrowczanin. Mężczyzna jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzuty, do których się przyznał.

Za kradzież z włamaniem zgodnie z kodeksem karnym grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Włamał się do myjni – grozi mu 10 lat pozbawienia wolności"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*