Funkcjonariusze szybko odnaleźli zaginioną 54-latkę - Ostrowiec24.Info

Funkcjonariusze szybko odnaleźli zaginioną 54-latkę

Foto ilustracyjne

W minioną sobotę policjanci z Komisariatu Policji w Ćmielowie odnaleźli zaginioną 54-letnią ostrowczankę. Jak wynikało z relacji rodziny kobieta miała być schorowana i cierpieć na zaniki pamięci. Dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu policjantów ostrowczanka niespełna w ciągu 1,5 godziny od zgłoszenia, została odnaleziona i przekazana pod opiekę rodzinie. Więcej poniżej!

O zaginięciu 54-latki funkcjonariusze ostrowieckiej jednostki policji dowiedzieli się od jej syna w minioną sobotę po godzinie 22. Zaniepokojony o matkę mężczyzna, poinformował stróżów prawa, że obawia się o jej życie, ponieważ jest ona schorowana i cierpi na zaniki pamięci. Początkowo rodzina na własną rękę prowadziła poszukiwania, jednakże, z uwagi na fakt, iż nie przyniosły one oczekiwanych rezultatów, postanowili o całym zdarzeniu poinformować miejscowych policjantów. Ze względu na stan zdrowia 54-latki, a także niesprzyjającą aurę pogodową rozpoczęły się natychmiast intensywne poszukiwania. Po niespełna 1,5 godziny od zgłoszenia, kobieta została odnaleziona na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Ćmielowie.

Dzięki zdecydowanym działaniom funkcjonariuszy prowadzona akcja znalazła swoje szczęśliwe zakończenie, a odnaleziona 54-latka przekazana została pod opiekę medykom. Po przebadaniu i udzieleniu pomocy kobieta trafiła pod opiekę rodziny.

PAMIĘTAJ! Nigdy nie wahaj się ze zgłoszeniem zaginięcia. W takiej sytuacji:

1. Zadzwoń na numer alarmowy 112 lub udaj się do najbliższej jednostki Policji.

2. Przekaż pełne dane oraz cechy charakterystyczne osoby zaginionej. Jeśli zgłaszasz zawiadomienie w jednostce Policji zabierz ze sobą zdjęcie zaginionego (może być również zdjęcie w telefonie), co umożliwi jak najszybsze podanie rysopisu osoby zaginionej funkcjonariuszowi Policji. Podaj dokładny ubiór zaginionego, w jakim ostatnio go widziałeś

3. Ustal, gdzie w ostatnich dniach najczęściej przebywała zaginiona osoba, czy miała ulubione miejsca, w których chętnie spędzała czas sama. Wymień również osoby, u których zaginiona osoba mogła szukać schronienia oraz podaj dane osób, z którymi jest w stałym kontakcie.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Funkcjonariusze szybko odnaleźli zaginioną 54-latkę"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*