Zatrzymał radiowóz i żądał podwózki. Był poszukiwany i trafił do aresztu - Ostrowiec24.Info

Zatrzymał radiowóz i żądał podwózki. Był poszukiwany i trafił do aresztu

Foto ilustracyjne

Dwóch poszukiwanych mężczyzn zatrzymali podczas świątecznego weekendu skarżyscy policjanci. Pierwszy wpadł 32-latek, który pół roku spędzi za kratkami za kradzież z włamaniem. Za rok na wolność wyjdzie natomiast 55-latek skazany za jazdę po pijanemu. Wpadł, bo zatrzymał policyjny radiowóz i zażądał podwiezienia do domu. Więcej poniżej!

W piątkowy wieczór skarżyscy policjanci wylegitymowali 32-latka z gminy Bliżyn. Okazało się, że mężczyzna nie zgłosił się  w wyznaczonym terminie do aresztu, więc sąd nakazał jego zatrzymanie i doprowadzenie do placówki penitencjarnej. Mundurowi zatrzymali wskazanego człowieka. Za kratkami będzie musiał pokutować pół roku za kradzież z włamaniem.

Dziś w nocy na ulicy Szpitalnej w Skarżysku – Kamiennej jadący radiowóz zatrzymał 55-latek z powiatu szydłowieckiego. Mężczyzna  oświadczył, że wraca ze szpitalnego oddziału ratunkowego, gdzie zgłosił się z urazem nogi. Zażądał od policjantów podwózki do miejsca zamieszkania. Po chwili wyszło na jaw, że „autostopowicz” do domu nie wróci. W policyjnej bazie figurował jako poszukiwany. Za kratkami spędzi rok. To kara za prowadzenie auta w stanie nietrzeźwości.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Zatrzymał radiowóz i żądał podwózki. Był poszukiwany i trafił do aresztu"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*