Tragiczny wypadek w gminie Bieliny. Dwie osoby nie żyją. Szczegóły - Ostrowiec24.Info

Tragiczny wypadek w gminie Bieliny. Dwie osoby nie żyją. Szczegóły

Foto ilustracyjne

Dzisiaj 26 grudnia 2023 r. około godziny 14:30 na drodze wojewódzkiej nr 753 w Hucie Nowej doszło do bardzo groźnego i tragicznego w skutkach wypadku. Osobowe Volvo wypadło z drogi i dachowało. Kobieta i mężczyzna podróżujący volvo wypadli z auta podczas dachowania. Więcej poniżej!

Życie stracił 25-letni mężczyzna oraz 33-letnia kobieta. Na miejscu trwała reanimacja, która nie przyniosła skutku. Nie wiadomo, kto z tej dwójki prowadził pojazd. Według wstępnych ustaleń osoba, która kierowała volvo z niewyjaśnionych przyczyn straciła panowanie nad pojazdem, auto wypadło z drogi i dachowało. Samochód znalazł się kilkadziesiąt metrów od drogi.

Na miejscu pracowało 6 zastępów straży pożarnej, policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Reanimację jednej z osób prowadzili strażacy. Drugą osobę reanimował Zespół Ratownictwa Medycznego. Około 15:45 lekarz stwierdził zgon mężczyzny i kobiety.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Tragiczny wypadek w gminie Bieliny. Dwie osoby nie żyją. Szczegóły"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*