Dwóch ściganych zatrzymanych przez ostrowieckich policjantów - Ostrowiec24.Info

Dwóch ściganych zatrzymanych przez ostrowieckich policjantów

Foto: flickr.com

Policjanci z ostrowieckiej komendy w ciągu minionej doby zatrzymali 2 osoby ukrywające się przed organami ścigania. Jako pierwszy w ręce stróżów prawa „wpadł” 63-letni ostrowczanin. Mężczyzna w więziennej celi za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz popełnione wykroczenie musi odpokutować karę 130 dni pozbawienia wolności. Kolejno do grona zatrzymanych poszukiwanych dołączył 49-letni dłużnik alimentacyjny, który w odosobnieniu spędzi blisko 11 miesięcy. Więcej poniżej!

Wczoraj dzięki poczynionym ustaleniom w ręce policjantów z ostrowieckiej komendy „wpadło” 2 poszukiwanych. Jako pierwszy zatrzymany został 63-latek. Jak ustalili mundurowi z ogniwa patrolowo-interweniującego mężczyzna za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz popełnione wykroczenie musi odpokutować karę 130 dni pozbawienia wolności. Był on poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Kolejno na listę osób zatrzymanych trafił 49-latek, który poszukiwany był na podstawie listu gończego oraz nakazu doprowadzenia wydanego przez ostrowiecki sąd. Mieszkaniec naszego miasta łącznie za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego w odosobnieniu spędzi blisko 11 miesięcy.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Dwóch ściganych zatrzymanych przez ostrowieckich policjantów"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*