Poszukiwany listem gończym zatrzymany - Ostrowiec24.Info

Poszukiwany listem gończym zatrzymany

Foto ilustracyjne

Nawet 5 lat za więziennymi murami spędzić może 35-latek z gminy Ożarów. Mężczyzna w poniedziałek po południu wsiadł za kierownicę opla mając w organizmie 0,6 promila alkoholu. Ponadto okazało się, że jest on poszukiwany listem gończym, a samochodem kierował pomimo orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów. Więcej poniżej!

W poniedziałkowe popołudnie funkcjonariusze z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego ożarowskiego komisariatu na terenie Jankowic skontrolowali kierującego oplem. Za kierownicą tego samochodu siedział 35-latek z gminy Ożarów. Badanie alkomatem wykazało, że miał on w organizmie prawie 0,6 promila alkoholu. Okazało się jednak, że to nie jedyne przewinienie tego mężczyzny. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych wyszło na jaw, że jest on poszukiwany listem gończym do odbycia kary 3 miesięcy pozbawienia wolności, a za kierownicę wsiadł pomimo orzeczonego sądowego zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi.

35-latek ponownie stanie przed sądem. Najsurowszą z kar obarczone jest złamanie sądowego zakazu, za który grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Poszukiwany listem gończym zatrzymany"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*