Nowy nieoznakowany radiowóz dla ostrowieckiej komendy - Ostrowiec24.Info

Nowy nieoznakowany radiowóz dla ostrowieckiej komendy

Foto: KPP Ostrowiec

Dziś funkcjonariuszom z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim uroczyście przekazany został nowy radiowóz. O godzinie 11.00 na placu apelowym komendy w imieniu władz samorządowych Wicestarosta powiatu ostrowieckiego Andrzej Jabłoński przekazał na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim insp. Zbigniewa Wilka kluczyki do nowego pojazdu. Więcej poniżej!

Dzisiaj o godzinie 11.00 na placu apelowym ostrowieckiej komendy odbyło się symboliczne przekazanie nowego radiowozu. W uroczystości tej uczestniczyli m.in. Wicestarosta Powiatu Ostrowieckiego, Wiceprezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego, burmistrzowie i wójtowie z terenu powiatu ostrowieckiego oraz mundurowi na czele z Komendantem Powiatowym Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim insp. Zbigniewem Wilkiem. W imieniu władz samorządowych kluczyki do nowego auta na ręce szefa ostrowieckich policjantów przekazał Pan Wicestarosta Andrzej Jabłoński.

Komendant podziękował samorządowcom za wsparcie przy zakupie radiowozu podkreślając, że jest to wyraz dobrze układającej się współpracy, ale także dbałość o bezpieczeństwo lokalnej społeczności. Zapewnił, że uzupełnienie floty pojazdów miejscowej komendy bez wątpienia przyczyni się do poprawy stanu bezpieczeństwa mieszkańców powiatu, a także usprawni dotarcie do potrzebujących pomocy.

Nieoznakowany radiowóz, którego koszt przekroczył 191 000 złotych napędzany jest silnikiem benzynowym o mocy ponad 180 koni mechanicznych oraz wyposażony jest w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa. Posiada wyposażenie z uprzywilejowaniem w ruchu i łącznością radiową. Auto otrzymało także, komplet kół zimowych. Samochód zakupiony został przy finansowym wsparciu wszystkich lokalnych władz samorządowych.

Na koniec uroczystości, Komendant Powiatowy Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim podziękował za wsparcie i wyraził wdzięczność za dotychczasową owocną współpracę na rzecz mieszkańców.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Nowy nieoznakowany radiowóz dla ostrowieckiej komendy"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*