Radiowóz w nowych barwach na świętokrzyskich drogach [Galeria] - Ostrowiec24.Info

Radiowóz w nowych barwach na świętokrzyskich drogach [Galeria]

Pierwszy radiowóz w „nowych barwach” trafił do policjantów z koneckiej drogówki. Tak oznaczone samochody zaprezentowano po raz pierwszy podczas Międzynarodowych Targów POLSECURE w ubiegłym roku w Kielcach. Więcej poniżej!

Flota koneckiej drogówki została wzbogacona o oznakowany radiowóz marki Skoda Scala. Pojazd został zakupiony w ramach programu operacyjnego Infrastruktura i Środowisko – II edycja „Bezpieczniej na drogach – nowoczesny sprzęt dla polskiej Policji etap II”, współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Nowe oznakowanie radiowozu zostało zaprezentowane na Międzynarodowych Targach Bezpieczeństwa Publicznego POLSECURE, które odbyły się w ubiegłym roku w Kielcach. Do dotychczasowego oznakowania zostały dodane żółto-zielone kolory, które sprawiają, że radiowozy są jeszcze bardziej widoczne. Skoda Scala napędzana jest silnikiem benzynowym o pojemności 1500 cm3 i mocy 150 koni mechanicznych oraz wyposażona w automatyczną skrzynie biegów DSG.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Radiowóz w nowych barwach na świętokrzyskich drogach [Galeria]"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*