Zmiany w organizacji ruchu w rejonie cmentarzy - Ostrowiec24.Info

Zmiany w organizacji ruchu w rejonie cmentarzy

Foto ilustracyjne

W związku ze zbliżającym się Świętem Zmarłych informujmy o zmianach w organizacji ruchu w rejonie cmentarzy. Apelujemy o zapoznanie się z poniższą informacją oraz stosowanie się do zaleceń. Opatowscy policjanci czuwać będą nad bezpieczeństwem kierujących i pieszych. Więcej poniżej!

Czasowe zmiany w organizacji ruchu na terenie powiatu opatowskiego:

  • Opatów – w dniach 30 października do 2 listopada 2023 roku na ulicy Cmentarnej obowiązywać będzie ruch jednokierunkowy, wjazd od strony ul. L. Czarnego, od strony Marcinkowic obowiązywać będzie zakaz wjazdu. Ponadto zakaz wjazdu obowiązywać będzie również na alejce cmentarnej do bramy głównej.

Również Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oraz Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich w miejscach gdzie cmentarze usytuowane są bezpośrednio przy drogach wprowadzi zmiany w oznakowaniu dróg krajowych i wojewódzkich:

  • W miejscowości Piórków przy cmentarzu usytuowanym przy drodze K74 obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się i postoju po obu stronach drogi krajowej od dnia 1 do 2 listopada 2023 roku;
  • W miejscowości Sobótka przy cmentarzu usytuowanym przy drodze K79 obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się i postoju po obu stronach drogi krajowej od dnia 1 do 2 listopada 2023 roku;
  • W Opatowie na ul. Leszka Czarnego obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się i postoju od dnia 1do 2 listopada 2023 roku
  • W rejonie cmentarza w Iwaniskach obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się i postoju po obu stronach drogi wojewódzkiej W – 757 od dnia 1 do 2 listopada 2023 roku.

               Opatowscy policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem pieszych użytkowników dróg w miejscach przy głównych trasach komunikacyjnych, a także reagować będą na wszelkie naruszenia obowiązujących przepisów w zakresie ruchu drogowego, przez kierujących i pieszych. Apelujemy o bezwzględne stosowanie się do poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy dbających o bezpieczeństwo szczególnie w rejonach cmentarzy, z pewnością ułatwi to utrzymanie płynności na drogach.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Zmiany w organizacji ruchu w rejonie cmentarzy"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*