Czterech poszukiwanych zatrzymanych w ciągu doby - Ostrowiec24.Info

Czterech poszukiwanych zatrzymanych w ciągu doby

Foto ilustracyjne

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy w ciągu jednego dnia zatrzymali, aż czterech poszukiwanych. Wszyscy to mężczyźni, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości z powodu orzeczonych kar pozbawienia wolności. Zatrzymani zostali już osadzeni w zakładach penitencjarnych. Więcej poniżej!

Często zdarza się tak, że osoby, które w trakcie trwania procesu odpowiadają z wolnej stopy w chwili kiedy zapada wyrok i nadchodzi czas na stawienie się do zakładu karnego, nie robią tego. Wtedy rusza procedura wszczęcia poszukiwań za taką osobą. Wczoraj policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy dzięki wytężonej pracy zatrzymali czterech mężczyzn, którzy poszukiwani byli w celu odbycia kary w zakładach penitencjarnych.

Jako pierwszy w ręce kryminalnych wpadł 44-letni mieszkaniec gminy Bodzechów. Był on poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Lipsku. Miał on do odbycia karę 60 dni pozbawienia wolności za groźby karalne. Po opłaceniu grzywny i wykonanych czynnościach został zwolniony. Następnie ci sami funkcjonariusze zatrzymali 33-latka. Mężczyzna nie stawił się w wyznaczonym terminie w areszcie, aby odbyć karę 38 dni pozbawienia wolności za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Jako trzeci na listę zatrzymanych trafił 43-latek. Dłużnik alimentacyjny w więziennej celi musi odpokutować karę 18 dni pozbawienia wolności. Najdłużej za „kratkami” spędzi 26-latek. Młody mieszkaniec Ostrowca świętokrzyskiego poszukiwany był przez miejscowy sąd za udzielanie narkotyków. Z wolnością pożegnał się na 1,5 roku. Zatrzymani poszukiwani trafili już do zakładu penitencjarnego.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Czterech poszukiwanych zatrzymanych w ciągu doby"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*