Dzielnicowi odnaleźli zaginionego mieszkańca powiatu ostrowieckiego - Ostrowiec24.Info

Dzielnicowi odnaleźli zaginionego mieszkańca powiatu ostrowieckiego

Foto ilustracyjne

39-letniego mieszkańca powiatu ostrowieckiego odnaleźli w sobotnie przedpołudnie dzielnicowi z Komisariatu Policji w Ożarowie. Mężczyzna wyszedł z domu nie informując bliskich, dokąd się udaje. Kiedy długo nie wracał, rodzina powiadomiła ostrowieckich policjantów, którzy wszczęli poszukiwania. Dzięki współpracy pomiędzy jednostkami policji zaginiony wrócił do domu. Więcej poniżej!

W sobotę przed południem mundurowi pełniący służbę na terenie powiatu opatowskiego otrzymali komunikat dotyczący poszukiwań jakie wszczęli ich ostrowieccy koledzy. Z treści zgłoszenia wynikało, że 39-letni mężczyzna opuścił swoje miejsce zamieszkania a bliscy nie mają z nim żadnego kontaktu. Powrót do domu mógł również utrudniać fakt, że zaginiony ze względu na stan zdrowia nie potrafi samodzielnie zorientować się w terenie. Osobę odpowiadającą rysopisowi podanemu w komunikacie zauważyli w Wyszmontowie dzielnicowi z Komisariatu Policji w Ożarowie. Mundurowi w rozmowie z mężczyzną potwierdzili jego tożsamość i otoczyli odpowiednią opieką. 39-latek na szczęście nie potrzebował pomocy medycznej. W wyniku przeprowadzonych działań mężczyzna trafił pod opiekę bliskich.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Dzielnicowi odnaleźli zaginionego mieszkańca powiatu ostrowieckiego"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*