Nieudany manewr cofania. Kobieta pod wpływem alkoholu - Ostrowiec24.Info

Nieudany manewr cofania. Kobieta pod wpływem alkoholu

Foto ilustracyjne

Mundurowi z Posterunku Policji w Szydłowie patrolując teren miejscowości Solec zauważyli znajdujący się w rowie samochód, a w nim siedzącą za kierownicą kobietę. Gdy zatrzymali się, by sprawdzić czy kobiecie nic się nie stało, okazało się, że ta jest nietrzeźwa. Badanie stanu trzeźwości wskazało blisko 3,5 promila alkoholu w jej organizmie.

Do zdarzenia doszło we wtorek 23 sierpnia tuż przed godziną 18:00. Policjanci z miejscowego posterunku Policji patrolowali teren miejscowości Sielec w gminie Szydłów. W jego trakcie zauważyli stojący w przydrożnym rowie pojazd za kierownicą, którego siedziała kobieta. Mundurowi zatrzymali się, by sprawdzić czy kobieta nie potrzebuje pomocy i co jest powodem „parkowania” w rowie. Wówczas okazało się, że kierująca renaultem jest nietrzeźwa. Nim została przebadana na stan trzeźwości zdążyła poinformować interweniujących policjantów, że podczas zawracania wjechała do rowu, a wcześniej spożywała alkohol. Zdziwienie mundurowych małe nie było, gdyż badanie stanu trzeźwości wykazało, że 55-latka wsiadła za kierownicę mając w organizmie blisko 3,5 promila.

Mieszkance gminy Szydłów w najbliższym czasie przyjdzie odpowiedzieć przed sądem. Grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Nieudany manewr cofania. Kobieta pod wpływem alkoholu"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*