Trzy miesięczny areszt dla 29-latka - Ostrowiec24.Info

Trzy miesięczny areszt dla 29-latka

Foto ilustracyjne

Wczoraj Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania  na okres 3 miesięcy wobec 29-latka.  Mężczyzna podejrzany jest o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Stróże prawa zabezpieczyli łącznie ponad 360 gramów amfetaminy, blisko 90 gramów marihuany, 85 gramów mefedronu oraz gotówkę w kwocie 4820 złotych. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków 29-latkowi można grozić kara nawet na 10 lat pozbawienia wolności. Więcej poniżej!

Ostrowieccy kryminalni zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej  od pewnego czasu mieli podejrzenia, że 29—letni ostrowczanin może trudnić się procederem narkotykowym. W minioną środę tj. 30 sierpnia br. stróże prawa postanowili zweryfikować posiadane przez siebie informacje. Jak się okazało nie mylili się bowiem w trakcie przeszukań ręce kryminalnych trafiło ponad 360 gramów różowego proszku, blisko 90 gramów suszu roślinnego oraz 85 gramów kryształków.  Wstępnie badania laboratoryjne  potwierdziły, że była to amfetamina, marihuana i mefedron. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponadto pieniądze w kwocie 4820 złotych. 29-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

Wczoraj ostrowczanin najpierw usłyszał prokuratorski zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Natomiast kilka godzin później 29-latek stanął przed obliczem Sądu Rejonowego w Ostrowcu Świętokrzyskim, który podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków  mężczyźnie może grozić kara nawet do 10 lat.

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "Trzy miesięczny areszt dla 29-latka"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*