19-latka oraz 34-latek o kradzież ubrań, zostali zatrzymani! - Ostrowiec24.Info

19-latka oraz 34-latek o kradzież ubrań, zostali zatrzymani!

Starachowiccy policjanci w minioną środę zatrzymali dwoje mieszkańców powiatu radomskiego. 19-latka oraz 34-latek są podejrzani o kradzież ubrań z jednego ze sklepów na terenie Starachowic. Do zdarzenia doszło pod koniec czerwca. Za kradzież kobiecie grozi do 5 lat więzienia, natomiast mężczyźnie o dwa i pół roku więcej ponieważ działał w warunkach recydywy.

W miniona środę policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich starachowickiej jednostki na terenie powiatu radomskiego zatrzymali dwie osoby, 19-letnią kobietę oraz 34-letniego mężczyznę. Są oni podejrzani o kradzież ubrań, do której doszło pod koniec czerwca w Starachowicach, w jednym ze sportowych sklepów. Sprawcy swoim działaniem spowodowali straty w wysokości 800 złotych. Funkcjonariusze zatrzymali parę w ich miejscu zamieszkania. Mężczyzna i kobieta trafili do policyjnej celi, a następnego dnia usłyszeli zarzuty związane z kradzieżą odzieży.    

Finał tej sprawy będzie miał miejsce na sali sądowej. Za kradzież 19 – latce może grozić do 5 lat pozbawienia wolności, natomiast 34 – latkowi, który działał w warunkach recydywy nawet do 7,5 roku pozbawienia wolności.

Opr. PK

Źródło: KPP w Starachowicach

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "19-latka oraz 34-latek o kradzież ubrań, zostali zatrzymani!"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*