47-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności za kradzież kosy spalinowej oraz elektronarzędzi - Ostrowiec24.Info

47-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności za kradzież kosy spalinowej oraz elektronarzędzi

Foto ilustracyjne

Do 10 lat pozbawienia wolności może grozić 47-latkowi. Mężczyzna jest podejrzany o kradzież z włamaniem do nowobudowanego domu jednorodzinnego, do którego doszło w tym tygodniu w gminie Chęciny. Część utraconego mienia zostało odzyskane i powróciło do właścicielki.

W minioną środę z policjantami z Komisariatu Policji w Chęcinach skontaktowała się 43-letnia mieszkanka gminy Chęciny. Kobieta informowała stróżów prawa, że ktoś się włamał do jej nowobudowanego domu. Złodziej z wnętrza budynku ukradł m.in. spalinową kose oraz elektronarzędzia. Wartość utraconego sprzętu zgłaszająca wyceniła na ponad 5000 złotych. Chęcińscy policjanci, do których trafiła sprawa szybko ustalili, kto może mieć związek z tym zdarzeniem. Już następnego dnia funkcjonariusze zatrzymali 47-letniego mieszkańca gminy Chęciny. W domu mężczyzny policjanci ujawnili część utraconego mienia, które powróciło do rąk prawowitej właścicielki. 47-latka odpowie teraz za kradzież z włamaniem, za co może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Opr. MPK

Źródło KMP w Kielcach

Bądź pierwszym, który to skomentuje. Wyraź swoją opinię. on "47-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności za kradzież kosy spalinowej oraz elektronarzędzi"

Napisz swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*